MISCELLANEOUS / Rugs / Shirvan 4402058
nr 440 2058
Shirvan
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, 112x222, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, svarta garnet nyknutet, even partly heavier wear, repairs, new black pile
4000
SEK 3000
Monday November 27 2006
at 16:00:02
25/11 15:36:10
Nov 27
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 4